Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:25

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною та співробітники Посольства України в Литві зустріли в аеропорту м.Вільнюс перших громадян України, що подорожують до Європи у безвізовому режимі

12 червня 2017, 11:54

11 червня 2017 року Посол України в Литовській Республіці В.Яценківський з дружиною та співробітники Посольства України в Литві зустріли в аеропорту м.Вільнюс перших громадян України, що прибули до Литви спеціальним рейсом PS2017, подорожуючи до Європи у безвізовому режимі.

В урочистостях з нагоди зустрічі першого «безвізового» рейсу до Вільнюса взяли також участь Віце-Міністр закордонних справ ЛР Дарюс Скусявічюс, Голова Представництва Єврокомісії в ЛР Арнольдас Пранцкявічюс, Представник мерії м.Вільнюс, депутат Вільнюської міської Ради Вінцас Юргутіс, Президент Міжнародних авіаліній України Юрiй Мiрошников.

Гостей Вільнюса, виконанням українських та литовських пісень, зустрів також хор співробітників МЗС Литовської Республіки.

 

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.