Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 10:48

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч з Прем’єр-міністром Литовської Республіки Саулюсом Сквернялісом

12 червня 2017, 15:07

12 червня ц.р. Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України С.Кубів провів зустріч з Прем’єр-міністром Литовської Республіки С.Сквернялісом.

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва між Україною та Литвою у різних галузях економіки та торгівлі, що становлять взаємний інтерес.

Глава литовського Уряду привітав Україну з «першим днем безвізу».

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України С.Кубів висловив подяку Уряду Литви та усьому литовському народу за всебічну допомогу та підтримку незалежності та територіальної цілісності України, надання консультативної допомоги у проведенні реформ в Україні, а також за нові ініціативи Литви з просування України на євроінтеграційному шляху.

Серед пріоритетних напрямків двосторонньої співпраці, сторони, серед іншого, виокремили агропромислову сферу, машинобудування, розбудову цифрової інфраструктури, ІТ-проекти, розвиток та посилення взаємодії у науковій, культурній та туристичній галузях.