Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 13:44

12 червня ц.р. Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч з Міністром економіки Литовської Республіки Міндаугасом Сінкявічюсом.

12 червня 2017, 15:13

12 червня ц.р. Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України С.Кубів провів робочу зустріч з Міністром економіки Литовської Республіки М. Сінкявічюсом.

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва між Україною та Литвою у різних галузях економіки та торгівлі, змістовне наповнення 17-го засідання Українсько-литовської міжурядової комісії з питань торгівельно-економічного та науково-технічного співробітництва, що має пройти 15-16 червня ц.р. у м.Вільнюсі.

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.