Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 11:04

12 червня Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Міністр культури України Євген Нищук провели зустріч з активом української громади Литви та українськими учнями зі сходу України

12 червня 2017, 17:24

12 червня, у рамках перебування у м.Вільнюс, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України С.Кубів та Міністр культури України Є.Нищук провели зустріч біля пам’ятника Т.Г.Шевченку з активом української громади Литви та українськими учнями зі сходу України, які, за фінансового сприяння Уряду ЛР, повний учбовий рік навчаються у школі «Вільнюський литовський дім».

 

У зустрічі взяли участь Посол України в ЛР В.Яценківський з дружиною, працівники Посольства України, настоятель української греко-католицької церкви Пресвятої Трійці Василіянського монастиря Отець Вінкентій Пелих, представники литовської громадськості, ЗМІ. Учасники дружньої зустрічі поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві, зачитали його вірші та виконали гімн України.

Опісля всі учасники зустрічі відвідали церкву Пресвятої Трійці, де була проведена панахида за архієпископом Української греко-католицької церкви Любомиром Гузаром, а також вшановано пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Присутні оглянули фотовиставку литовських фоторепортерів, яка експонується у приміщенні церкви, присвячену Революції Гідності.