Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:24

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся із В.о. Голови Литовської футбольної федерації Відмантасом Бюткявічюсом

26 липня 2017, 17:01

26 липня 2017 року Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський провів зустріч із виконуючим обов’язки Голови Литовської футбольної федерації, президентом федерації футзалу Литовської Республіки Відмантасом Бюткявічюсом. У зустрічі також взяли участь керівник департаменту національних команд ЛФФ Міндаугас Зурза та Президент асоціації жіночого футболу Артурас Крукіс.

У ході бесіди співрозмовники обговорили можливості активізації співпраці та партнерських зв’язків між Федераціями футболу України та Литовської Республіки, а також можливості налагодження двостороннього співробітництва між ЛФФ та Посольства України в ЛР в рамках різноманітних гуманітарних проектів.

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.