Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:24

У Міністерстві закордонних справ Литовської Республіки відбулася зустріч з українськими школярами

07 серпня 2017, 18:50

07 серпня 2017 р. у Міністерстві закордонних справ Литви відбулася дружня зустріч Заступника міністра закордонних справ Литви Дарюса Скусявічюса з українськими школярами з мм.Києва, Полтави, Рівного та Маріуполя, у якій взяли участь представники Союзу стрільців Литви, а також дипломати Посольства України в Литовській Республіці.

У ході зустрічі діти поділилися своїми враженнями від перебування у літньому таборі поблизу м.Расейняй та відвідання пам’яток Литви. Д.Скусявічюс вручив українським дітям пам’ятні сувеніри.

Організатор проекту – громадська організація Союз стрільців Литви, яка, за фінансового сприяння МЗС ЛР, забезпечила тижневе перебування та екскурсійну програму українським дітям з сімей військових та колишніх військових Збройних Сил України, батьки яких загинули або отримали поранення у зоні проведення АТО.

 

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.