Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:22

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський, Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс та Посол Королівства Швеція в Литовській Республіці Марія Кристина Лундквіст зустрілися зі школярами з Луганської області в МЗС Литви

02 жовтня 2017, 18:24

2 жовтня 2017 р. Міністр закордонних справ Литви Л.Лінкявічюс провів зустріч в МЗС Литовської Республіки зі школярами з Луганської області, в якій взяли участь Посол України В.Яценківський з дружиною, Посол Королівства Швеція в Литовській Республіці Марія Кристина Лундквіст.

19 учнів прибули до Литви у рамках литовсько-шведського проекту «Допомога постраждалим в результаті конфлікту в регіонах Східної України в сфері освіти: на шляху до змін».

У рамках зустрічі діти поділилися своїми думками щодо бачення майбутнього України та перспектив розвитку української школи з урахуванням досвіду, набутого у Литовській Республіці. Українським дітям було вручено пам’ятні подарунки.

Посол України В.Яценківський висловив подяку литовській та шведській сторонам за усесторонню підтримку України, відзначивши високий рівень відносин, які існують між державами, а також, в рамках спільної програми, багаторічну підтримку дітей зі сходу України. Посол України побажав українським школярам у ході навчання у Литві зосередитися, зокрема, на вивченні запровадженого у Литві шкільного самоврядування, литовської культури та історії країни, яка пов’язана з Україною багатовіковими братерськими стосунками.

 

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.