Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:26

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський взяв участь в урочистостях з нагоди 99-ї річниці Збройних сил Литовської Республіки

24 листопада 2017, 18:03

23 листопада 2017 року Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський разом з українською делегацією МО України та Верховної Ради України, яка перебувала з ознайомчим візитом, організованим офісом ОБСЄ в Україні, взяли участь в урочистостях з нагоди 99-ї річниці Збройних сил Литовської Республіки. У військовому параді, який пройшов на Кафедральній площі міста Вільнюс, взяв участь підрозділ десантно-штурмових військ ЗС України зі складу міжнародної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Посол України, українська делегація та поранені українські воїни, які перебувають у Литві на реабілітації, взяли участь в урочистому прийнятті з нагоди Дня Збройних сил Литовської Республіки, в рамках якого відбулася окрема розмова із Міністром оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом.

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.