Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:21

Україна – традиційний учасник Міжнародного різдвяного благодійного базару у Вільнюсі

04 грудня 2017, 19:51

02 грудня 2017 року у Ратуші м.Вільнюса відбувся традиційний 15-й Міжнародний різдвяний благодійний базар, на якому, зокрема, було представлено стенд «Україна», підготовлений Посольством України в Литовській Республіці.

Захід відбувся під патронатом дружини першого керівника незалежної Литви Алми Адамкєнє та дружини Прем'єр-міністра ЛР Сільвії Сквярнєлє, за сприяння Міжнародної асоціації жінок м.Вільнюса.

Захід урочисто відкрили А.Адамкєнє, С.Сквярнєлє, мер м.Вільнюса Ремігіюс Шимяшюс. На церемонії відкриття також були присутні перший керівник незалежної Литви Валдас Адамкус, представники дипкорпусу, акредитованого в Литві, учні литовських та міжнародних шкіл Литви, представники громадських та благодійних організацій Литви, численні відвідувачі різдвяного ярмарку.

На стенді «Україна», який привернув велику увагу відвідувачів та ЗМІ ЛР, художниці Валентина Панко, Анастасія та Роксолана Чуднівець представили предмети з орнаментами петриківського розпису. Українську експозицію відвідали Прем’єр-міністр ЛР Саулюс Скверняліс, представники акредитованого в ЛР дипкорпусу, литовської громадськості, української громади тощо.  

Представники Посольства України в ЛР, української громади Литви, Церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса на Ратушній площі Вільнюса представили українську національну кухню, що викликало неабиякий інтерес серед гостей.

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.