Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 10:20

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся зі школярами зі сходу України, які навчаються у міжнародній школі «Вільнюський Литовський Дім»

05 січня, 12:41

4 січня 2017 р. Посол України В.Яценківський з дружиною та співробітниками Посольства відвідав міжнародну школу «Вільнюський Литовський Дім», де провів теплу зустріч з українськими школярами з Донецької та Луганської областей, які навчаються у Литві повний учбовий рік за фінансової підтримки Уряду Литовської Республіки, а також з Директором школи Гінтаутасом Рудзінскасом, вчителями з України та Литви.

У ході зустрічі Посол України подарував бібліотеці «Вільнюського Литовського Дому» отримані від українських видавництв художні твори українських письменників та авторів з інших країн світу українською мовою, а також відповів на запитання школярів, запросив їх відвідати спортивні змагання, які відбуватимуться у Литві за участі українських команд, взяти участь у культурно-мистецьких заходах з відзначення українських національних свят та важливих історичних дат. Посол України В.Яценківський також обговорив з директором школи Г.Рудзінскасом актуальні питання подальшої співпраці у галузі шкільної освіти.