Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 10:21

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський взяв участь у робочій зустрічі Прем’єр-міністра Литовської Республіки Саулюса Скверняліса з організаторами Другого благодійного телемарафону «Разом до перемоги»

12 січня, 16:17

12 січня ц.р. Посол України в Литовській Республіці В.Яценківський взяв участь у робочій зустрічі Прем’єр-міністра Литовської Республіки С.Скверняліса з організаторами Другого благодійного телемарафону «Разом до перемоги» (13.01.2018 р., м.Вільнюс), що має на меті збір коштів для наступної їх передачі у якості гуманітарної допомоги для потреб східних регіонів України, які постраждали внаслідок російської агресії.

Участь у робочій зустрічі взяли українські військовослужбовці та волонтери зі Сходу України, голова волонтерської організації «Blue/Yellow» Й.Охман, представники оргмомітету телемарафону, співробітники Офісу Уряду Литви.

Під час зустрічі її учасники обговорили модальності організації Другого благодійного телемарафону «Разом до перемоги» та обмінялися думками щодо можливих видів гуманітарної допомоги, яку Уряд Литви міг би надати Україні.