Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 10:46

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський взяв участь у Семінарі «Розбудова інвестиційного потенціалу - Європейський план для України. Обмін найкращими практиками та їх реалізація»

26 січня, 19:35

26 січня Посол України в Литовській Республіці В.Яценківський взяв участь у Семінарі «Розбудова інвестиційного потенціалу - європейський план для України. Обмін найкращими практиками та їх реалізація», що проводився під модераторством Заступника Голови Комітету з європейських справ Сеймаса ЛР, колишнього прем’єр-міністра ЛР Андрюса Кубілюса. У зазначеному заході від литовської сторони також взяли участь Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, Віце-міністр МЗС ЛР Дарюс Скусявічюс та віце-міністр фінансів ЛР Лорета Маскальовєнє.

За участі народних депутатів України, Голови Комітету Верховної Ради України з закордонних справ Ганни Гопко та Остапа Єднака, Заступника директора Департаменту ЄС та НАТО МЗС України Андрія Наджоса, директора Департаменту державних інвестиційних проектів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Оксани Гришкевич,  високих представників Єврокомісії, міжнародних фінансових інституцій (ЄІБ, ЄБРР, Світового банку), МЗС ЛР, Посольств України і Канади в ЛР, інвесторів та агенцій з України та Литви були обговорені питання практичної реалізації «Європейського плану для України» та надання допомоги нашій державі у впровадженні реформ.

Photo: МЗС ЛР/Urm.lt