Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 08:18

У Посольстві України в Литовській Республіці відбулася тепла зустріч з українським Героєм, захисником Донецького аеропорту – «кіборгом» Олександром Терещенком

07 березня, 18:40

7 березня ц.р. Посол України Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства провели теплу зустріч з Олександром Терещенком, українським Героєм, «кіборгом», який у ході боїв за Донецький аеропорт, ризикуючи власним життям та ціною втрати обох рук, врятував своїх побратимів. У ході своєї поїздки до Литви О.Терещенко взяв участь у презентації документального фільму про «кіборгів» «Три дні в аеропороту Донецька». У зустрічі взяв участь також представник Союзу стрільців Литви Гарольдас Даубліс та інші представники цієї організації.

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.