Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 10:28

11 квітня ц.р. з візитом у Литовській Республіці перебував Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України, Посол Сергій Корсунський

12 квітня, 16:52

11 квітня ц.р. з візитом у Литовській Республіці перебував Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України, Посол С.Корсунський.

Під час візиту, за участі Посла України в ЛР Володимира Яценківського, відбулися зустрічі С.Корсунського з Директором Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки, полковником ЗС ЛР Гінтарасом Багдонасом, з Ректором Інституту міжнародних відносин та політології Вільнюського університету Рамунасом Вілпашаускасом та викладачем цього Інституту Ромасом Шведасом.

Зокрема, під час зустрічі з Директором Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки, полковником ЗС ЛР Г.Багдонасом були обговорені сучасні питання енергетичної безпеки на євроатлантичному просторі, питання приєднання України до діяльності цього Центру, а також питання співпраці між Дипломатичною академією України та Центром передового досвіду НАТО.

Питання активізації співпраці між двома навчальними закладами України та Литви, що готують магістрів за напрямком зовнішньої політики, були основними під час зустрічі Посла С.Корсунського з Ректором Інституту міжнародних відносин та політології Вільнюського університету Рамунасом Вілпашаускасом та викладачем цього Інституту Ромасом Шведасом.

С.Корсунським та Р.Вілпашаускісом під час візиту було підписано Меморандум про взаєморозуміння про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС України та Вільнюським Університетом.

Також С.Корсунський виступив з лекцією перед магістрами Інституту міжнародних відносин та політології Вільнюського університету на тему «Енергетична безпека у Чорноморському регіоні», відповів на численні питання присутніх на лекції осіб, а також дав інтерв’ю відомому литовському виданню «Лієтувос Жиньйос».