Посольство України в Литовській Республіці

, Київ 10:27

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся зі школярами з Луганської та Донецької областей

13 квітня, 19:47

13 квітня 2018 р. Посол України В.Яценківський з дружиною та співробітниками Посольства провели дружню зустріч зі школярами з Луганської та Донецької областей у Посольстві України. 21 учень, а також двоє викладачів, прибули до Литви у рамках литовсько-шведського проекту «Допомога постраждалим в результаті конфлікту в регіонах Східної України в сфері освіти: на шляху до змін» та проходили навчання у Центрі дітей та молоді Литви.

У зустрічі також взяли участь Перший заступник директора Департаменту – начальник управління мистецтв та культурно-освітніх закладів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради Сергій Анжияк, Заступник начальника Служби у справах дітей та сім'ї КМДА Олексій Наумук, Директор Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки м.Києва Ольга Романюк, які перебувають у Литві з робочою поїздкою.

У рамках зустрічі відбулося дружнє спілкування: діти поділилися своїми думками щодо досвіду, набутого у Литовській Республіці. Посол України відзначив високий рівень відносин, які існують між двома братніми державами у різних сферах, розповів школярам про діяльність Посольства України. Учнів також було ознайомлено з тематичною виставкою «Українська революція: Уроки минулого», що експонується у Посольстві України в Литві.