• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Постійний консульський облік
Опубліковано 10 лютого 2021 року о 12:38

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (паспорт громадянина України для виїзду за кордон містить проставлену компетентними органами України відмітку «Постійне проживання»).

При прийнятті на постійний консульський облік подається:

заява;

облікова картка;

одна фотокартка розміром 3Х4 см;

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

копія сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою, що підтверджує факт оформлення в установленому законодавством порядку документів для виїзду на постійне проживання;

копія документа, до якого внесена інформація про місце народження особи (паспорта громадянина України, свідоцтва про народження);

копія довідки про реєстрацію / зняття з реєстрації місця проживання або паспорта громадянина України у формі книжечки;

копія виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в такій іноземній державі (Leidimas gyventi);

у разі реєстрації на облік особи, яка не досягла 16-річного віку, оригінал та копія документа законного представника (паспортного документа іноземця, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) та документів, що підтверджують його повноваження як законного представника;

мати кошти на банківській картці для оплати консульського збору (збір оплачується виключно банківською карткою у приміщенні консульства).

За розгляд заяви з клопотанням про реєстрацію на консульський облік у звичайному порядку справляється консульський збір у розмірі 18 євро. При розгляді заяви в терміновому порядку консульський збір стягується за подвійним тарифом. У приміщенні консульства Посольства України в Литві можливо сплатити консульський збір за допомогою дебетової картки.

Кредитні картки та готівка до сплати не приймаються.


Звертаємо увагу!!


В разі неможливості відвідати приміщення консульства особисто, заявник може надіслати пакет вищезазначених документів та оригінал паспорта (для проставлення штампу) поштою на адресу консульства:

Vinco Kudirkos gatvė 22, Vilnius, LT-01113


Пакет документів приймається до уваги тільки в разі наявності квитанції про сплату консульського збору в розмірі 18 євро, в призначенні платежу має бути зазначено ПІБ апліканта, копія квитанції засвідчена підписом заявника.

При перерахуванні коштів просимо сплачувати всі можливі комісії, що виникають по трасі платежу (опція OUR) – рекомендація особливо актуальна для переказів із країн поза межами Євросоюзу.


Реквізити для сплати

IBAN LT 66 7044 0600 0663 2837

AB SEB BANKAS, VILNIUS, LITHUANIA

BIC CBVILT2X

Валюта EUR


Надіслані пакети документів без квитанції зі сплатою консульського збору (із зазначеним ПІБ заявника та засвідченої підписом заявника) або наявності інших форм оплати (в тому числі готівка) будуть повернені без опрацювання.


При надсиланні документів щодо прийняття на постійний консульський облік поштою необхідно вкладати конверт (промаркований "на замовлення") зі підписаною зворотною адресою отримувача, 2 поштові марки на загальну суму 1 євро.


При прийнятті на постійний консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником).

За прийняття на постійний консульський облік дітей віком до 16 років консульський збір не стягується.

При зміні персональних даних громадянином України заповнюється заява встановленої форми ( zayava-zmina-danykh.docx ( .docx , 18.67 Кб )), яка подається до закордонної дипломатичної установи України за кордоном особисто або надсилається поштою.

 

Бланк заяви: zayava_1 (zayava_1.docx)

Бланк заяви (для особи до 16 років): zayava_predstavnyk (zayava-predstavnyk.docx ( .docx , 17.43 Кб )у)

Облікова картка: oblikova_kartka (oblykova_kartka.docx)Тимчасовий консульський облік 

Громадяни України, які планують тимчасово перебувати на законних підставах за кордоном більш ніж три місяці, приймаються на тимчасовий консульський облік у відповідній закордонній дипломатичній установі на термін, зазначений у виданому компетентними органами іноземної держави дозволі, що дає право на проживання в цій іноземній державі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux