Посольство України в Литовській Республіці

Київ 13:26

Українські художники представили традиції українського образотворчого мистецтва на виставці, яка пройшла у рамках щорічного Міжнародного пленеру «Кольори Вільнюса-2019»

11 лютого, 12:07

8 лютого 2019 року Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною Роксоланою, співробітники Посольства України взяли участь у яскравій мистецький події Вільнюса – відкритті художньої виставки, що відбулася за результатами проведення щорічного Міжнародного пленеру «Кольори Вільнюса - 2019» за участі понад тридцяти художників з дев’яти країн світу. Українські митці традиційно беруть участь у пленері.

Посол України тепло привітав усіх учасників заходу, висловлюючи глибоку вдячність його організаторам, а також учасникам, зокрема, з України, які презентували у Литві філософію українського світогляду і мистецтва.

Цього року відомі українські художники-мистецтвознавці Лев Скоп та Тетяна Думан (м.Львів) представили оригінальне бачення литовської столиці.

Виставка привернула увагу великої кількості відвідувачів, серед яких були представники Сеймаса Литовської Республіки, мерії м.Вільнюса, Союзу художників Литви, мистецтвознавці, широкі кола литовської громадськості, жителі м.Вільнюса.

Останні новини