Посольство України в Литовській Республіці

Київ 05:21

У приміщенні Посольства України у ЛР відбувається повторне голосування на чергових виборах Президента України

21 квітня, 08:19

Шановні громадяни України, які тимчасово або постійно проживають у Литовській Республіці!

Нагадуємо, що сьогодні – 21 квітня 2019 року – відбувається повторне голосування на чергових виборах Президента України.

У м. Вільнюс працює закордонна виборча дільниця № 900048, яка розташована у приміщенні Посольства України за адресою: м. Вільнюс вул. Театро, 4.

Голосування триватиме з 8:00 до 20:00 (за місцевим часом).

Наголошуємо, що взяти участь у голосуванні має право особа старше 18 років, яка включена у список виборців для голосування на дільниці у Литві, за пред’явленням дійсного паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Звертаємо увагу, що жоден інший документ (внутрішній паспорт, посвідчення водія, дозвіл на проживання у Литві тощо) братися до уваги не буде.

У разі якщо громадянин України буде короткотерміново перебувати за кордоном і захоче проголосувати на виборчій дільниці у Литві, він мав особисто подати в Україні заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою  або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України не пізніше ніж за 5 днів до голосування. Заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни виборчої адреси закордонними дипломатичними установами України або дільничними виборчими комісіями закордонних виборчих дільниць не приймаються