Посольство України в Литовській Республіці

Київ 05:09

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський провів зустріч з делегацією української бізнес-спільноти на чолі із Президентом Київської Торгівельно-промислової палати Миколою Засульським

23 квітня, 20:31

23 квітня ц.р. у Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч Посла В.Яценківського з делегацією представників українського малого та середнього бізнесу, членів Київської Торгівельно-промислової палати, на чолі із Президентом ТПП м.Києва М. Засульським.

Делегація, до якої, зокрема, увійшли керівники ТОВ «Ремос», ТОВ «Пролог Семікор», ТОВ «Лінія Кіно», ТОВ «Росс», ТОВ «Фірма «Фавор», ТОВ «Торнадо» та ПАТ «Полюс», перебуває з візитом у м.Вільнюс в рамках реалізації угоди між Київською ТПП та Торгівельно-промисловою ремісничою палатою (ТПРП) м. Вільнюса та, протягом декількох найближчих днів, має провести окремі В2В зустрічі з представниками литовського бізнесу.

В цей же день, за участі Посла України в ЛР В.Яценківського, Президентів промислових палат Києва М.Засульского та Вільнюса Сігітаса Лєонавічюса, посла з особливих доручень МЗС ЛР Відаса Карушаускаса, у приміщенні ТПРП м.Вільнюса відбулася перша робоча зустріч украінської бізнес-делегації із представниками литовських компаній.