• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Електронна черга для запису на прийом
Опубліковано 15 листопада 2023 року о 12:00

Шановні громадяни! 


З метою оптимізації та покращення обслуговування, у консульському підрозділі Посольства України в Литовській Республіці запроваджено автоматизовану систему запису на консульський прийом громадян.

З 15.11.2023 оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги. Задля покращення доступу до консульських послуг, запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації.

Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - Ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-idДля он-лайн запису на прийом необхідно виконати наступні дії:


1. перейти за посиланням: https://go.mfa.gov.ua/


2. авторизуватись шляхом електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів через платформу ID.GOV.UA


3. обрати зі списку країн «Литовська  Республіка»;


4. обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом;


5. обрати дату та час запланованого візиту до Консульства;


6. перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.


Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

Увага! Просимо пам’ятати, що обрана вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас усіх необхідних документів.

Увага! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).

Посилання для запису на прийом: https://go.mfa.gov.ua/ 


Посольство України в Литовській Республіці тимчасово запроваджує додатковий механізм онлайн-запису на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (з безконтактним електронним носієм т.зв. «біометричний») виключно для громадян України, які не мають можливості пройти електронну ідентифікацію під час запису в Е-Чергу (https://go.mfa.gov.ua). А саме: не мають дійсних біометричних паспортів України, не можуть зареєструватися у застосунку «ДіЯ», не мають або не можуть відкрити рахунок в банку України, не мають кваліфікованого електронного підпису «цифровий підпис»).


Скористатися вказаним записом можуть ВИКЛЮЧНО такі категорії осіб: 

Особи, які не мають дійсних закордонних паспортів і ID-картки, (строк дії паспортів закінчився) і не мають рахунку в банку України.

Особи які мають лише паспорт громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року) та не мають інтернет банкінгу;

Особи, які перебувають на постійному консульському обліку та не мають дійсного біометричного закордонного паспорта.

Особи, які здійснюють запис дітей до 16 років (крім осіб, які здійснюють запис однієї дитини та мають можливість авторизації для запису в Е-Чергу).


ВАЖЛИВО!

У разі наявності біометричного паспорта – вимагатиметься підтвердження від служби технічної підтримки веб-порталу/застосунку «ДІЯ» про неможливість зареєструватися.

Якщо буде встановлено, що особа скористалася зазначеним механізмом запису на консульський прийом, маючи можливість зареєструватися в Е-Черзі (https://go.mfa.gov.ua), або із використанням послуг третіх осіб, консульська посадова особа залишає за собою право відмовити у прийнятті документів.

Запис здійснюється за посиланням: https://uaconsullt.setmore.com запис відкривається на 30 календарних днів (прийом за цим записом проводитиметься щочетверга). У випадку відсутності вільних дат для запису, очікуйте відкриття наступних слотів.


При відвіданні Посольства України, просимо дотримуватись наступних умов:

- до приміщення консульської установи допускатимуться особи, які не мають ознак захворювання (температура складає до 37 градусів);

- на прийом слід приходити виключно у заброньований час.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux