• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
У Вільнюсі відбувся турнір з міні-футболу «Кубок ЄВРО-2012»
Опубліковано 16 квітня 2011 року о 12:44

16 квітня 2011 року у Вільнюсі відбувся організований Посольством України в Литві та Посольством Республіки Польща в Литві турнір з міні-футболу «Кубок ЄВРО-2012».

Зазначений турнір було організовано в рамках заходів Посольства з інформаційно-іміджевої підтримки Чемпіонату Європи з футболу, фінальна частина якого пройде в 2012 році в Україні та Польщі.

У турнірі з міні-футболу  «Кубок ЄВРО-2012»  взяли участь 13 футбольних команд дипломатичних представництв та органів влади Литви, зокрема команди Посольств України, Республіки Польща, США, Російської Федерації, Франції, Сейму Литви, Канцелярії Президента Литви, Міністерства закордонних справ Литви, Міністерства оборони Литви, збірні команди Посольств Великобританії та Японії, Посольств Угорщини, ФРН, Чеської Республіки та Австрії, Посольств Швеції, Данії та Фінляндії.

Учасників і гостей турніру привітали Тимчасовий повірений у справах України в Литві Сергій Попик, Посол Республіки Польща в Литві Януш Сколімовський, а також Генеральний директор Департаменту спорту та фізичної культури Литовської Республіки Клементас Рімшеліс.

Переможцем турніру стала команда Посольства України, друге місце зайняла команда Посольства США, третє – Російської Федерації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux