• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс нагородив подякою українця Євгена Дикого
Опубліковано 14 січня 2015 року о 15:54

14 січня 2015 року в Міністерстві закордонних справ Литви відбулася церемонія нагородження подякою та пам’ятним подарунком українського громадянина Євгена Дикого.

У заході взяли участь Посол України В.Жовтенко та дипломати Посольства України, колишній Посол Литви в Україні П.Вайтекунас, литовські дипломати та почесні гості.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, вручаючи нагороду викладачу Києво-Могилянської академії Євгену Дикому, який до недавнього часу був добровольцем у батальйоні «Айдар», відзначив його особливий внесок у розвиток українсько-литовської дружби.

У Литві пам’ятають Є.Дикого з того часу, коли у січні 1991 року він очолював групу добровольців з України, які разом з литовцями виборювали свободу і незалежність Литовської Республіки від Радянського Союзу.

Перед учасниками заходу виступив Посол В.Жовтенко, який  також подякував керівництву Литви і литовському народу за політичну підтримку і практичну допомогу Україні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux