Портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
У Вільнюсі відбувся ІІ міжнародний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Литовська феєрія», в якому взяли участь учні та студенти з України
Опубліковано 23 січня 2017 року о 16:00

20 січня 2017 року у м.Вільнюс, за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства України в Литовській Республіці, Посольства Литви в Україні на базі Литовського центру дітей і молоді відбувся Другий міжнародний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Литовська феєрія», в якому взяли участь учні, студенти та представники громадських організацій з України та Литви.

Метою Фестивалю, який проводиться щороку, є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді, встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн, створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячої молодіжної творчості.

У рамках фестивалю відбулися творчі конкурси у номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій "Молодь обирає здоров’я".

Україну представляли 89 осіб з мм. Києва, Запоріжжя, Рівного, Черкас, Івано-Франківська, а також Львівської, Рівненської, Черкаської, Закарпатської, Полтавської, Запорізької, Івано-Франківської, Харківської областей. Загалом, у конкурсі взяли участь 107 учасників із 17 регіонів України та Литви.

У цей же день у Посольстві України в Литовській Республіці відбулася урочиста зустріч з українськими учасниками та організаторами заходу, у ході якої Посол України Володимир Яценківський з дружиною  привітали українських дітей-учасників та переможців Фестивалю.

Переможцями від України стали:

У номінації «Вокал» І місце:

Гурт «Anna Voskres group» Київського національного лінгвістичного університету;

Баздирєва Ганна, учасниця театру пісні «Водограй» Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка;

Барбанова Тетяна, учениця Івано-Франківського природничо-математичного ліцею;

Барбанова Юлія, учениця Івано-Франківського природничо-математичного ліцею;

Коберська Анастасія, студентка Донецького національного університету імені Василя Стуса;

Козинець Олександра, керівник Вокальної студії «Колаж» Таврійського державного агротехнологічного університету;

Лисенко Вадим, учасник Вокальної студії «Колаж» Таврійського державного агротехнологічного університету;

Петрик Марина, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Сахібов Олесандр, студент Київського національного лінгвістичного університету;

Сладких Дарина, учениця Чугуївської дитячої музичної школи Харківської області.

 

ІІ місце посіли:

Бердичевська Наталія, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Карнаух Діана, студентка Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка;

Мусієнко Катерина, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Частоколяний Сергій, учасник Вокальної студії «Колаж» Таврійського державного агротехнологічного університету.

ІІІ місце посіла:

Топчій Валерія, учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №27.

 

У номінація «Хореографія» І місце посіли:

Народний хореографічний колектив «Арабеск» Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка;

Зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» Червоноградської гімназії Львівської області.

 

У номінації «Театральний жанр» І місце посіли:

Ковтонюк Дарія, вихованка Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок;

Менегальдо Арсен, вихованець Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок;

Топчій Валерія,  вихованка Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок;

Шевчук Заріна, вихованка Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок.

 

У номінації «Інструментальний жанр» ІІІ місце посіла:

Семашко Алевтина, учениця Сенчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лохвицького району Полтавської області.

 

У номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво» І місце посіли:

Луковецька Яна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 –медична гімназія Уманської міської ради Черкаської області;

Мартинюк Лілія, студентка Класичного приватного університету, м.Запоріжжя;

Мишьяков Станіслав, студент Класичного приватного університету, м.Запоріжжя;

Орлов Олександр, учень Коритнянівської дитячої школи мистецтв Закарпатської області;

Чорна Ольга, Інженер-електрик  Бурштинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Івано-Франківської області.

 

ІІ місце посіли:

Брижатова Тетяна, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;

Прохорова Катерина, студентка Класичного  приватного університету, м. Запоріжжя;

Семашко Алевтина, учениця Сенчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лохвицького району Полтавської області;

Студенти Гуманітарного коледжу Запорізького національного технічного університету.

 

ІІІ місце посіла:

Тимощук Анна, учениця Коритнянівської дитячої школи мистецтв Закарпатської області.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux