20 березня 2025 року Посол України у Литві Ольга Нікітченко провела зустріч з Міністром юстиції Литви Рімантасом Моцкусом.
У
ході бесіди сторони обговорили низку актуальних питань подальшого українсько-литовського діалогу в контексті триваючої повномасштабної агресії росії проти України.
Було наголошено на важливості подальшої співпраці для посилення правових механізмів притягнення до відповідальності держави-агресора та її сателітів за скоєні воєнні злочини та злочини проти людяності.
Окрему увагу приділили питанням правової взаємодії між відомствами двох країн, зокрема обміну досвідом у сфері документування злочинів, розслідування порушень міжнародного гуманітарного права та захисту прав жертв війни.