1-2 лютого у Вільнюсі відбувся матч Кубку Девіса між збірними тенісними командами України та США.
Внаслідок повномасштабної війни росії проти нашої Держави, Україна не змогла прийняти матч Кубку Девіса, але завдяки підтримці наших литовських друзів ми залишились господарями матчу та зможемо провести змагання у литовській столиці, в одному з найсучасніших спортивних центрів Європи SEB arena.
Церемонія жеребкування пройшла на нашій території – у приміщенні Посольства
України в Литві. І саме Посол України в Литовській Республіці Петро Бешта витягнув жереб, що визначив порядок матчів між командами.
Щиро вдячні нашим литовським друзям - Литовській федерації тенісу за незмінну підтримку та допомогу!