20 лютого, в Україні та світі відзначають десяту річницю трагічних подій Революції Гідності та вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні.
За ініціативи Громади українців Вільнюса в Українському сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулась всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті» у пам'ять про загиблих майданівців. Учасники акції продовжили традицію поминати загиблих учасників Революції Гідності витинанками ангелів, що символізують символізують душі загиблих борців
за свободу та перемогу світла над темрявою.
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні. Акцію «Ангели пам’яті» 10 років тому ініціювала українська співачка, громадська діячка Анжеліка Рудницька й "Територія А".
Залишаємося гідними своїх Героїв!
Слава Україні!