Любі друзі!
Запрошуємо на відкриття "Українського центру" в Академії освіти Університету Вітовта Великого у Вільнюсі.
Відкриття відбудеться у суботу, 11 червня о 12:00 за адресою: вул. Шевченка, 31.
Заснування центру ініціювали перші леді Литви та України, задля створення відкритого простору для спілкування, проведення освітніх та культурних заходів для української громади у Литві.
Під час церемонії відкриття прозвучать привітання від Першої леді України Олени Зеленської.
А також під час заходу відбудеться спільний концерт українських та литовських виконавців.
Більше деталей про подію за посиланням: cutt.ly/fJHkPZ5